İclal Aydın Fan Club

Daha İyi Hizmet İçin Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

İclal Aydın Fan Club

Daha İyi Hizmet İçin Üye Olunuz

İclal Aydın Fan Club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İclal Aydın Fan Club

İcom Da İcom Diyenlerin Yeri
        İclal Aydın Fan ClubHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız :0

İclal Aydın kimlere taş attı?(12 Eylül 2008)

Tubist
    Tubist
    Admin
    Admin

Kadın
    Doğum tarihi : 10/04/90
    İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap : hilary
    Ruh Hali : İclal Aydın kimlere taş attı?(12 Eylül 2008) Delibo10

İclal Aydın kimlere taş attı?(12 Eylül 2008) Empty İclal Aydın kimlere taş attı?(12 Eylül 2008)

Mesaj tarafından Tubist Cuma Eyl. 19, 2008 7:59 pm

İclal Aydın kimlere taş attı?

Yeni sezonda bir dizide rol almayan İclal Aydın, bir çok senaryo okuduğunu ancak yılbaşını beklediğini söyledi. Aydın, hem gazeteci hem de oyuncu olması nedeniyle değişik kesimlerden aldığı eleştirileri yanıtladı.

TELEVİZYONGAZETESİ

Kanaltürk'te Berrin Şeker Civil'in sunduğu Gecenin Rengi programına konuk olan İclal Aydın, kış aylarına kadar bir dizide rol almayı düşünmediğini söyledi.

Geçen sezon sona eren Star TV'deki 'İki Aile' dizisinde oynayan İclal Aydın, "Şu anda yeni bir şey yok. Bu yaz bir dolu senaryo okudum ama yılbaşına kadar bekliyorum. Umarım arkadaşlarım güzel bir şey ortaya çıkaracaklar" diye konuştu.

Ben Araf'tayım

Hem köşe yazarlığı hem de oyunculuk yapan İclal Aydın, iki tarafa da tam anlamıyla dahil olamadığını söyleyerek "Ne gazeteciler ne de oyuncuların tarafındayım. Ben Araf'tayım ve Araf'takini taşlamak daha kolay" diyerek bazı gazetecilerle yaşadığı polemiklere de atıfta bulundu.

KAYNAK: TELEVİZYONGAZETESİ
    Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:24 am